Як правильно доглядати за матрацом? в місті Вінниця
На сьогоднішній день сучасні ортопедичні матраци просто заповнили українські та зарубіжні ринки. Це зручно, практично і корисно! Однак, багато хто наївно вважає, що функція «все включено!» поширюється і на догляд за зовнішнім і внутрішнім станом матраца, а після того починають скаржитися, що спальний атрибут прослужив всього пару років. Інтернет-магазин меблів Мекко відкриває для вас маленькі секрети правильного догляду за цією дрібницею, щоб вона приносила вам радість і комфорт як можна довше, приносила тільки хороші барвисті сни, сили та енергію.
Вирішуючи, якому матрацу судилося "мешкати" у вас кімнаті, кожен потенційний клієнт прагне до того, щоб купити його, як можна більш вигідно - за низьку ціну і високу якість. Щоб виріб служив якомога довше і краще, до підбору необхідного підходити відповідально, з думкою про те, що від цього залежить ваш відпочинок, і відповідно результативність на роботі і в побуті. Якісний грамотно підібраний матрац дозволяє вам і вашому тілу швидше розслабитися і зануритись в сон, не дозволяє спині і хребту знаходитися в неприродній позиції і не заважаючи вільному кровообігу. Таким чином, це врятує вас від ранкових болів в м'язах, шиї і попереку. Прокидайтеся бадьорими і повними сил!
Всі матраци класифікуються як пружинні і безпружинні. Відрізняє їх те, що одна група проводиться з наявністю спеціальних мікро - або макропружин, які відповідають за форму і пружність, а інші - без. У них ці показники досягаються шляхом використання додаткових спеціалізованих наповнювачів. Матеріали-наповнювачі подібних матраців, в незалежності від ціни, можуть бути, як синтетичними, так і натуральними або комбінованими: кокосова койра плюс натуральний або синтетичний латекс, овеча шерсть або повсть плюс бавовняне сукно, кінський волос. Зверніть увагу, що це далеко не все, чим може похвалитися інтернет-магазин меблів Мекко.
Що стосується терміну служби, матраци з незалежними пружинами і природного набиванням здатні прослужити людині до 17 років і понад, залежно від умов догляду, в той час, як безпружинні моделі з синтетичним наповненням - у кілька разів менше. Вони вимагають заміни вже через 7-11 років. Тому, робіть грамотні інвестиції!
Як відомо, вода та інші рідини так само небезпечні для матраців, як і відкрите полум'я. Слідкуйте, щоб не розлити на поверхню матраців рідкі речовини - при поганій просушці це може спровокувати розмноження штампів грибка і бактерій, пагубним змінам у структурі матраца.
• Перевезення і зберігання. Зберігати і перевозити матраци можливе не інакше як горизонтально. Це запобігає «збиванню» набивання в кому або котушки і забезпечує додаткове збереження рівної форми пружин. Сучасні ортопедичні матраци - це не радянські валики, тому не експериментуйте і не пробуйте скрутити його. Це призведе до деформації пружин і пошкодження обшивки і чохла, можуть також утворюватися злами і складки, вм'ятини і горбки. На відміну від них, матраци без пружинних блоків в стані «терпіти» згинання під кутом, проте перевіряти і на довгий час допускати це все ж не рекомендується.
• Фільтрація повітрям. Мова йде про провітрювання, яке потрібно виконувати не рідше одного разу в три-п'ять місяців. Для цього необхідно всього лише перевернути матрац, змінити один бік матраца іншими і так далі. Одним з основних правил - це обов'язкове провітрювання вироби відразу після покупки. Витягніть його з чохла і упаковки і дайте йому час полежати у відкритому приміщенні. Наступного разу робіть провітрювання не рідше ніж через рік, кладучи тільки в горизонтальне положення, а також подалі від вікон або інших джерел прямого сонячного світла.
• Чохол. Якщо вам не пощастило і у вашого матраца відсутній наматрацник, слід якнайшвидше його купити. Любителям і просто власникам тварин буде цікаво знати те, що в інтернет-магазин меблів Мекко може запропонувати вам універсальні чохли-наматрацники з антистатичним ефектом, які легко справляються з скупченням статичних зарядів. У кожному разі, навіть самий звичайний наматрацник з Катона запобіжить зносу, механічним пошкодженням, попаданні бруду і пилу. Даний атрибут найкраще стирати руками, машинне прання - не кращий варіант. Хімчистка також непоганий спосіб боротьби з забрудненнями на спальних чохлах, так як при неписьменному пранні, він може зменшитися в розмірах і стати не придатним для подальшого використання.
Чистота матраца. Пилосос і мильний розчин - найкращі друзі гігієнічно чистого і акуратного матраца! Щадна, дбайлива вузька насадка допоможе вам позбутися від пилу за допомогою пилососа швидко і не пошкодивши сам матрац. Також добре застосовувати щітку з м'якою щетиною. Важливо! Не використовуйте у очищенні матраців хімічні речовини, порошки і відбілювачі! Це шкідливо для здоров'я, оскільки є ризик накопичення токсичних сполук, до того ж це загрожує втратою ортопедичних властивостей матраца! А в добавок - запах. Як після цього на ньому спати?
Будьте серйозні завжди, коли мова йде про ваше здоров'я, благополуччя в сім'ї і приємну атмосферу в будинку. Таким чином, прокидаючись щоранку, ви не будете шкодувати про те, що купили новий ортопедичний матрац і добре за ним доглядаєте. Ваша ідеально підібрана модель матраца відплатить за це довгим терміном служби і щоденним повноцінним сном. Це були корисні статті і ваш унікальний інтернет-магазин меблів Мекко!